Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žebříček mládeže ÚK

PRAVIDLA PRO VYHODNOCENÍ NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ DO 18ti LET

V ÚSTECKÉM KRAJI

 

V každé kategorii (D,Dky) bude vyhodnocen nejlepší střelec do 18ti let za letní i zimní sezonu na konci kalendářního roku. Disciplíny, ve kterých budou střelci hodnoceni jsou SP30+30, VzPi 40, VzPu 40,SM 60 a SM 3x20. Střelci zařazeni do kategorie „M“ nebudou do tohoto hodnoceni zařazeni.

PISTOLÁŘI:

Nejlepším střelcem bude ten, jehož SOUČET průměrného výsledku ze tří nejlepších nástřelů V OBOU DISCIPLÍNÁCH dosažených na závodech označených kategorii 1. Českým střeleckým svazem a přeborech Ústeckého kraje bude ten nejvyšší v dané kategorii.

PUŠKAŘI:

Nejlepším střelcem bude ten, jehož SOUČET průměrného výsledku ze tří nejlepších nástřelů VE TŘECH DISCIPLÍNÁCH dosažených na závodech označených kategorii 1. Českým střeleckým svazem a přeborech Ústeckého kraje bude ten nejvyšší v dané kategorii

 

Pozn:

tyto kritéria budou shodná i pro výběr střelců, kteří by mohli reprezentovat Ústecký kraj na příštích ODM, případně i jiných významných soutěžích. Do této nominace budou zařazeni i střelci z kategorie „M“. (přihlédnuto bude i na momentální výkonost střelce těsně před nominací a termínem konání soutěže, na kterých by měl reprezentovat Ústecký kraj).

 

Příspěvky

VZDUCHOVÁ PUŠKA

DOROST

 
25. 3. 2017 | Rubrika: Žebříček mládeže ÚK

SPORTOVNÍ PISTOLE

DOROST

 
21. 3. 2017 | Rubrika: Žebříček mládeže ÚK

VZDUCHOVÁ PISTOLE

DOROST

 
21. 3. 2017 | Rubrika: Žebříček mládeže ÚK